czwartek, 28 lutego 2013

będę krawcową

Helou! Tak wiem Imagię że miała być dzis notka z meetu wrocławskiego, ale kopmuter jest brołken a ja tu się nie orientuje, a tam miałam wszystko przygotowane ;-; tyle przegrać. No ale jak srający iskrami komputer się naprawi to wszyscy polecimy w kosmos bo moje kalosze nas gonią, a ja jeszcze do domu musze skoczyć bo skakać potrafię i lubię długopisy a tu taki jeden się przypałentał i ja go Tuptus nazwałam, bo jest tupiącym długopisem, a główny powód nazwania długopisu Tuptuś to to, że uwielbiam maliny.
UWAGA DŻOŁK TAAAJM
ten żarcik opowiadałam chyba każdemu na Ziemi ale opowiem go jeszcze Tobie, Wam, Wszystkim tu zgromadzonym, Twojemu psu, Waszej babci, Twojemu piórnikowi, i mojemu zacnemu komputerowi też go opowiem jak pzrestanie wyłączać korki ♥ teraz czas na żarcik:

CO MÓWI BATMAN DO ROBINA GDY WSIADAJĄ DO BATMOBLIA?
.
.
.
.
.
.
.
Robin, trololoolololololololololololoolo! *nie to nie jest koniec tego kawału atk chciałam zmylić was*
.
.
.
.

.
.
ROBIN WSIADAJ DO BATMOBILA! *śmiech na sali*

Serio lubię ten kawał. O ile to jest kawał. Bo moze też być ciastkiem i wtdy bym Wasm napisała: "Opowiem wam teraz ciastko".  Ale tak nie powiedziałam, ŻYCIE. Okej do rzeczy, raz po szkole wórciłam sobie i uszyłam tunikę, która miała by bluzą ale nie wyszło. Wiec jest tuniką. Ogółem jest już w niej mała dziura, i ogółęm jest brzydka, ALE jest pierwszą rzeczą, która uszyłam dla Mer ♥ idealnie pasuje do kociej czapki od Wilandry, której nie miałam okazji pokazać, ale teraz ja zaprezentuje! Endżooj!


mam słabość do fotografowania nóg mojej Meredith <3


te ręce trochę dziwnie wyglądają, ale tak miało być XD
No to na tyle, jutro wstawie zdjęcia z małego pleneru, i dziękuje wszystkim za miłe komentarze dotyczące moich zdjęc i ogółem moich notek, naprawdę nie wiedziałam że będą tak fajnie przyjęte! ♥ okej ja spadam spać pajkaa ♥

peesik: i zdjecia są do sibie podobne i w ogóle jakies takie dziwne, ale chodziło o pokazanie kociej czapki i tuniki więc bez hejtuf plz ;_; i wiem że niektóre są podpisane a niektóre nie, ale ja już nie ogarniam o północy tych podpisów :D

1 komentarz:

  1. Strasznie podoba mi się ten model Pullip.A tunika i ta czapka są fajne,chociaż widziałam lepsze. :D

    OdpowiedzUsuń